Ērgļi Daugavpilī bez Andersena, Loko - bez Lindbeka

 Ērgļi Daugavpilī bez Andersena, Loko - bez Lindbeka

Svētdien Daugavpils "Lokomotīves" komanda aizvadīs kārtējo maču Polijas Nice spīdveja līgā - savā mototrekā ar Lodzas "Orzel" komandu. Daugavpiliešu treneris Nikolajs Kokins nolēma neaicināt uz šo maču jauno Zviedrijas čempionu Antonio Lindbeku un dod iespēju braukt visiem trim komandas junioriem, savukārt viesi ieradīsies bez sava līdera dāņa Hansa Andersena.

"Lokomotīve" pašreiz Nice līgas turnīra tabulā ieņem otro vietu aiz Ribņikas ROW un atlikušajos mačos uzdevums ir saglabāt otro vietu - pirmkārt, lai pusfinālā nebūtu jātiekas ar ROW un, otrkārt, lai pusfinālā būtu sava mototreka priekšrocība (pirmais mačs - viesos). Nav atmesta doma arī par pirmo vietu, jo ar ROW otrajā riņķī jātiekas 23. augustā savā mototrekā. Ribņikas komandai ir par trim punktiem vairāk, taču tā arī ir aizvadījusi par vienu maču vairāk (uz bonuspunktu diezin vai varam cerēt, jo viesos zaudējām ar 30:60).

Iepriekšējā reizē no mūsu ārzemniekiem pauzējaFfredriks Lindgrens, bet tagad pauze ir Antonio Lindbekam, kurš nesen bija trešais Zviedrijas GP izcīņā, bet pēc dažām dienām pirmo reizi karjerā kļuva par Zviedrijas čempionu (finālā brauca arī Jūnass Kīlmekorpi, kurš palika ceturtais, un būtu arī Lindgrens, kurš pusfinālā bija līderis, bet izstājās motocikla vainas dēļ). Līdz ar to sastāvā ir visi trīs juniori - Andžejs Ļebedevs, Ivans Pļešakovs un Jevgeņijs Kostigovs. Plus - šā gada Latvijas čempions Ķasts Puodžuks, Maksims Bogdanovs, Jūnass Kīlmekorpi un Fredriks Lindgrens.

"Ērgļi" no Lodza vēl var paspēkoties par vietu pirmajā četriniekā un pusfinālā, bet laikam jau īsti netic, ka tas viņiem ir pa spēkam - Daugavpilī viņu rindās nebūs viena no Nice līgas labākajiem braucējiem, savulaik Pasaules kausa ieguvēja un GP posma uzvarētāja dāņa Hansa Andersena, kā arī viņa tautieša Nikolaja Klinda. Plus vēl junioru sacensībās Polijā savainojumu guva Šimons Grobelskis. Lodzas komandā būs labi braucēji - Vitālijs Belousovs no Krievijas izlases, Jakubs Jamrugs, austrālietis Roans Tangeits, Staņislavs Burza un Damjans Adamčaks, taču reti kurš šaubās, ka "Lokomotīve" svētdien paņems 3 punktus - viesos uzvarējām ar 50:40 un uzvara savā mototrekā dos arī bonuspunktu.