Vatss papildina "Lokomotīves" rindas

Vatss papildina

Par pēdējo Daugavpils "Lokomotīves" papildinājumu kļuvis austrālietis Deivijs Vats, kurš iepriekšējās sezonas braucis dažādās Polijas, Zviedrijas un Lielbritānijas komandās. Vats kļūs par daugavpiliešu trešo leģionāru.

Daugavpils "Lokomotīve" pielikusi punktu sastāva komplektācijai 2016. gada sezonai, kas iesāksies marta izskaņā. Starpsezonā komandu atstāja zviedrs Antonio Lindbeks, bet visi pārējie spīdvejisti palika ierindā, tajā skaitā arī leģionāri Jonass Kilmakorpi un Fredriks Lindgrens. "Lokomotīve" paziņojusi arī par līguma noslēgšanu ar Deiviju Vatu.

38 gadus vecais Vats nāk no spīdveja dzimtenes Austrālijas. Kā jau austrāliešu spīdvejistiem ierasts, ikdienā Vats dzīvo Eiropā un arī pārstāv dažādas vecā kontinenta komandas. 2015. gadā Polijas līgā austrālietis pārstāvēja Krakovas komandu, kas, līdzīgi kā "Lokomotīve", brauca pēc spēka otrajā līgā. Sezona gan viņam bija ļoti nestabila, kā rezultātā lieliskas sacīkstes mijās ar neveiksmīgām. Šo nestabilitāti Vats skaidroja ar problēmām un pārmaiņām privātajā dzīvē.

Krietni labāk viņam gāja Lielbritānijas Elites līgā, kur viņš bija starp līgas labākajiem punktu guvējiem. Savas karjeras laikā Vats vairākkārt pārstāvējis Austrāliju Pasaules kausa izcīņā, palīdzot tai tikt arī pie godalgām.