Jaunie atkal iepriecina, Logačovam - vēl viena iespēja

Jaunie atkal iepriecina, Logačovam - vēl viena iespēja

Ceturto no četriem Polijas junioru spīdveja komandu čempionāta posmiem sekmīgi aizvad[īja Daugavpils "Lokomotīves" jaunā maiņa - A grupas 4. posma sacensības Tarnuvā musējie un mājinieki ieguva pa 25 punktiem, dalot 1. vietu. Savukārt "Loko" vadība nolēma dod vēl vienu iespēju apliecināt sevi Sergejam Logačovam - svētdien Nice līgas mačā ar Krakovas komandu "Wanda".

"Loko" junioru komandu šoreiz veidoja trio Jevgeņijs Kostigovs, Artjoms Trofimovs un Oļegs Mihailovs, kuri atveda attiecīgi 9, 6 un 10 punktus. Vairāk punktu nekā Mihailovam bija tikai Larsam Skupieņam no Ribņikas ROW komandas, kura ar 21 punktu ieņēma posmā 3. vietu.

Kopvērtējumā mūsu juniori saglabā vadību - 22,5 punkti. Pa 17,5 punktiem ir Ržešuvas "Stal" un Tarnuvas "Azoty Unia", bet 13 punktu - ROW junioriem.

Daugavpils "Lokomotīves" un Krakovas "Wanda" komandu treneri nosaukuši provizoriskos sastāvus (pēdējais izmaiņas gan sastāvos, gan pāros drīkst veikt stundu pirms mača) 4. jūnija Nice līgas mačam Daugavpilī. "Loko" vadība dos vēl vienu iespēju krievu leģionāram, pagājušā gada Eiropas junioru čempionāta bronzas medaļas ieguvējam Sergejam Logačovam, tā ka "Loko" sastāvā, salīdzinājumā ar abu komandu maču pagājušo svētdien Krakovā, būs tikai viena pārmaiņa - viens no diviem junioriem atkal būs Dāvis Kurmis, bet otrs acīmredzot Kostigovs. Pārējie - Maksims Bogdanovs, Tomass Junasons (abi sāks vienā pārī), Ķasts Puodžuks un Timo Lahti.

Viesiem sastāvs būs tāds pats, kāds tas bija 28. maijā, kad "Wanda" savā mototrekā uzvarēja ar 49:41 - trīs dāņi Patriks Hugords, Rasmuss Jensens un Nikolajs Klinds, pieredzējušais Mateušs Ščepaņaks, Mateušs Koza, kā arī juniori Šimons Šlauderbahs un Piotrs Piuro.

P.S. jau ceturtdien pēcpusdienā kļuva zināms, ka Krakovas komandas rindās svētdien nebūs Hugorda - viņš piedzīvoja kritienu Dānijas Superlīgas mačā, salauza lāpstiņas kaulu un kādu laiku sacensībās nebrauks. Kas viņu aizstās? Tas varētu būt cits dānis Klauss Visings vai brits Skots Nikolss.