"Lokomotīves" juniori trešie Zeļona Gurā

Sekmīgi jauno sezonu Polijas junioru spīdveja komandu čempionātā sāka Daugavpils "Lokomotīves" jaunā maiņa - pirmajās sacensībās Zeļona Guras mototrekā mūsu trio ieņēma trešo vietu, bet Artjomam Trofimovam bija otrā lielākā punktu summa individuāli.

Šīs sacensības, kurās piedalās arī Ekstralīgas komandu juniori, mūsējie arī šosezon izmanto, lai pieredzi gūtu tie juniori, kuriem retāk iznāk startēt "Loko" rindās Polijas Nice līgas čempionātā, bet turpmāk ir iecere ik pa reizei iesaistīt komandā arī kādu no Rīgas IK "Auseklis" komandas braucējiem (rīdzinieki nedēļas nogalē Dānijā piedalīsies Eiropas čempionātā spīdvejā 250 kub.cm klasē).

Zeļona Guras mototrekā "Lokomotīvi" pārstāvēja Artjoms Trofimovs un divi krāslavieši - Elvis Avgucevičs un Ernests Matjušonoks. Mūsējie ieguva 19 punktus (viena 5;1 uzvara trofimovam un Matjušonokam, divas 4:2 uzvaras Trofimovam un Avgucevičam un Trofimovam un Matjunšonokam, viens neizšķirts 3:3 abiem krāslaviešiem un pa vienam zaudējumam 2:4 un 1:5). Vairāk punktu ieguva tikai mājinieku "Falubaz" juniori - 26 un Vroslavas "Betard Sparta" - 25, kas abi ir Ekstralīgas klubi.

Individuāli Artjoma Trofimova 11 punkti ir otrais labākais rezultāts - 12 punktu mājiniekam Sebastianam Niedzviedzam, bet 11 punktu vēl arī Patrikam Vojdilam no Vroslavas komandas. Matjušonoka rēķinā - 6 punkti, bet Avgucevičam - 2 punkti (viena izstāšanās).