"Loko" juniori - par punktu no trijnieka

Ceturto vietu Polijas junioru komandu čempionāta 4. posmā spīdvejā Opoles mototrekā palika Daugavpils "Lokomotīves" jaunā maiņa - Artjoms Trofimovs, Elvis Avgucevičs un Ernests Matjušonoks. A grupas turnīra tabulā "Loko" juniori tagad ir trešie.

Summā mūsu jaunie spīdvejisti uzvarēja divos braucienos - 5:1 un 4:2 pa reizei atveda Matjušonoks ar Avguceviču, divas reizes mūsu pāris braucienu beidza neizšķirti 3:3 (Trofimovs ar Avguceviuču un Matjušonoks ar Trofimovu), bet divreiz zaudējām ar 2:4. Trofimova un Matjušonoka rēķinā pa 8 punktiem, Avgucevičam - 3 punkti (viena izstāšanās).

Kopā "Loko" junioru rēķinā 19 punktu - tikai par punktu vairāk otyrās un trešās vietas ieguvējiem Zeļonaguras un Krakovas jaunajiem spīdvejistiem, bet tikai par 4 punktiem vairāk posma uzvarētājiem Lešno junioriem.

A grupas turnīra tabulā "Loko" juniori ar 15 punktiem ir trešie. Līderi ar 18,5 punktiem ir Zeļonaguras motobraucēji, otrie ar 17,5 punktiem - Lešno juniori. Tikai par diviem punktiem no mums atpaliek Vroclavas juniori.