Francis Gusts uzvar Ostruvā

Francis Gusts uzvar Ostruvā

17 gadus vecais Latvijas spīdvejists Francis Gusts, kurš šosezon sekmīgi debitēja Daugavpils "Lokomotīves" sastāvā Polijas eWinner 1. līgā, uzvarēja junioru Nice kausa izcīņas 3. posma sacensībās Ostruvas mototrekā. Gusts neuzvarēja (otrais) tikai vienā no pieciem braucieniem. Ričasram Ansviesulim šoreiz 3 punkti (ar vienu kritienu).

Francis Gusts pirms dažām dienām jau brauca Ostruvas mototrekā "Loko" sastāvā, tā ka celiņš jau bija labi iepazīts. Sacensības, kas reizē bija arī savulaik treniņā bojā gājušā Ježija Sufnera piemiņas sacensības, ritēja gandrīz četras stundas, jo vispirms 24 jaunie spīdvejisti sacentās divās grupās, aizvadīdami katrs pa četriem braucieniem. Tikai divi labākie no katras grupas iekļuva finālbraucienā.

Savu vienīgo zaudējumu Gusts piedzīvoja no mājinieku komandas juniora Sebastiana Šostaka, bet trijos citos braucienos uzvarēja un pārliecinoši (tāpat kā Šostaks) iekļuva finālā. Citā grupā pirmās divas vietas ieņēma vēl viens Ostruvas komandas juniors Kacpers Grželaks un Aleksandrs Grigolecs no Lodzas "Orzel". Ričardam Ansviesulim, kurš iepriekšējā Nice kausa izcīņas posmā bija trešais, šoreiz izdevās iegūt 3 punktus (0, kritiens, 2, 1).

Finālā Gusts revanšējās Šostakam, kurš finišēja tikai 4. vietā, kā arī pieveica gan Grželaku (otrais), gan Grigolecu (trešais).