Spīdveja juniori grauj arī Ļubļinā un iekļūst finālā

Spīdveja juniori grauj arī Ļubļinā un iekļūst finālā

Trešo pēc kārtas uzvaru Polijas junioru spīdveja komandu čempionātā guva Daugavpils "Lokomotīve/Jaunība". Arī Ļubļinas mototrekā mūsu spīdveja jaunās maiņas uzvara bija pārliecinoša - tuvākie sekotāji apsteigti par 23 (!) punktiem. "Lokomotīve/Jaunība" pēc šīs uzvaras priekšlaicīgi iekļuva finālā.

"Lokomotīve/Jaunība" 20 braucienos sakrāja 53 no 60 iespējamajiem punktiem. Maksimālais punktu skaits - 15 no 15 iespējamajiem - Oļegam Mihailovam un Francim Gustam. Viena trešā vieta un četras pēc kārtas uzvaras braucienos Ernestam Matjušonokam - 13 punkti. Ričards Ansviesulis atveda 10 punktus četros braucienos (divas uzvaras). Būtu vairāk, taču, būdams līderis savā pirmajā braucienā, Ričards piedzīvoja kritienu.

Par 23 punktiem atpalika Tarnuvas "Unia" juniori - viņu rēķinā 30 punktu. Vēl tālāk - Ekstralīgas klubu Ļubļinas "Motor" un Ribņikas ROW juniori. Tieši Tarnuvas komanda piektdien būs "Lokomotīves" pretiniece Polijas eWinner 1. līgas čempionātā.

Pēc sacensībām Ļubļinā var secināt, ka pirmais numurs starp junioriem "Unia" komandā, protams, būs Mateušs Cierņaks, bet otrs - Pšemislavs Koņečnijs vai Pjotrs Švierčs. Bet varbūt Dāvids Rempala? Lai treneris Tomašs Prošovskis domā (jau ir zināms, ka Mihalu Gruhaļski piektdien aizstās Daniels Kačmareks, kurš kādu laiku bija ārpus sastāva).