Likumsakarīgs zaudējums Gņezno

Likumsakarīgs zaudējums Gņezno

Zaudējuši pirms nedēļas Gņezno komandai "Car Gwarant Start" savā mototrekā (42:48), Daugavpils "lokomotīves" spīdvejisti piekāpās tai arī Polijas pirmajā galvaspilsētā - 39:51. Neveiksmju sērija Nice līgā turpinās.

Mājinieki jau mača sākumā izvirzījās vadībā - pēc pirmajiem četriem braucieniem bija 16:8 viņu labā - un turēja 8-10 punktu pārsvaru līdz pat beigām. Pēc šosezon "Loko" sliktākā pāra Ķasts Puodžuks/Vadims Tarasenko uzvaras 9. braucienā ar 5:1 mača rezultāts kļuva 30:24 mājinieku labā un atlikušajos sešos braucienos vēl varēja izglābties no zaudējuma. Jau nākamajā braucienā bīstami brauca Oskars Fajfers, neļaudams tādā veidā Andžejam Ļebedevam tikt sev garām, uz ko mūsu spīdvejists arī centās norādīt galvenajam tiesnesim, taču tikai saņēma par to brīdinājumu (Fajferam gan arī tika vismaz aizrādīts). Mājinieki tajā braucienā uzvarēja ar 4:2, bet nākamajā Tarasenko un Jevgeņijs Kostigovs zaudēja ar 1:5 un cerības izglābties praktiski zuda - 39:27 Gņezno komandas labā. Šāda punktu starpība saglabājās līdz mača beigām un Gņezno komanda ieguva 3 punktus.

"Loko" rindās 11 punktus atveda Ļebedevs (piecos braucienos, jo pirmajā bija kritiens), 10 - Timo Lahti, 6 - Tarasenko, pa 4 - Puodžuks un Kostigovs, pa 2 punktiem abiem junioriem Oļegam Mihailovam un Artjomam Trofimovam. Bez pārsteigumiem. Diemžēl.

Nākamais mačs - 9. jūnijā savā mototrekā ar Lodzas "Orzel". Pienācis laiks pārtraukt sliktāko sezonas sākumu "Loko" vēsturē Nice līgā, citādi drīz būs jāsāk gatavoties vietas nosargāšanai Nice līgā.