Sezonas sākums paredzēts 17. aprīlī

Sezonas sākums paredzēts 17. aprīlī

Šodien notika ZOOM konference ar Polijas motofederācijas vadību un Otrās līgas komandu pārstāvjiem.

Sapulcē bija paziņots sezonas sākuma datums. Otrajā līgā sākt sezonu tiek plānots 17. aprīlī. Saskaņā ar publicētu kalendāru tajā dienā notiks trešās kārtas sacīkstes. Savukārt, pirmo divu kārtu sacīkstes tiks pārceltas uz vēlāku laiku. Mūsu komandai tas principiāli neko neizmanīja, jo pirmo kārtu Žešuvā tik un tā bija plānots pārcelt (klubs patlaban veic stadiona rekonstrukciju), bet otro kārtu mūsu klubs pēc grafika izlaiž.

Tas datums nav beidzamais, viss ir atkarīgs no COVID-19 izplatības Polijā, jo priekšā mūs sagaida gari Lieldienu svētki.

Uz doto brīdi grūti prognozēt epidemioloģisko situāciju, kā arī ierobežojumus gan mūsu valstī, gan Polijā. Sapulcē tika apspriestas sportistu un stadionu personāla COVID-19 testēšanas noteikumi. Sīkāka informācija būs pieejama tuvāk sezonas sākumam.

Fotogrāfijā kadrs no sacīkstēm, kuras notika tieši 2017. gada 17. aprīlī mūsu mototrekā pret komandu no Žešuvas.