Lokomotīve/Jaunība uzvar trijatā

Daugavpils junioru spīdveja komanda Lokomotīve/Jaunība uzvarēja kārtējā Polijas junioru komandu čempionāta posmā, kaut gan jau kopš pirmā brauciena palika trejatā.

Polijas junioru komandu čempionāta sacensībās Ostruvas mototrekā jau pirmajā braucienā smagu kritienu pirmajā līkumā piedzīvoja Daniils Kolodinskis un pat tika aizvests uz rūpīgāku izmeklēšanu slimnīcā, taču - par laimi - nopietnu savainojumu nav. Sacensības nācās turpināt bez Daniila, katrā braucienu sērijā pārejiem nācās pārmaiņus startēt vēl pa reizei un mūsu trio tik un tā uzvarēja - Daugavpils komanda sakrāja 36 punktus, mājinieku Ostruvas komandas "Arged Malesa" junioriem 34 punkti, bet trešā vieta - Gņezno "Budex Start" - atpalika jau par 13 punktiem (23).

Visvairāk punktu "Lokomotīves/Jaunības" labā atveda Ričards Ansviesulis - 13 (divas pirmā vietas), Ernestam Matjušonokam - 12 (trīs pirmā vietas) un Francim Gustam - 11 punktu (viena pirmā viena un arī viens kritiens).

Jau 5. jūnijā Gdaņskas mototrekā šis trio piedalīsies pirmajā Eiropas U19 čempionātā pāriem (pirms tam divas reizes notika Eiropas kausa izcīņa un mūsējie divreiz bija otrie - vispirms Artjoms Trofimovs un Matjušonoks, bet pērn Matjušonoks un Ansviesulis).