Lietus aptur Lokomotīves/Jaunības pakaļdzīšanos

Lietus aptur Lokomotīves/Jaunības pakaļdzīšanos

Pēc 14. braucieniem lietus pārtrauca Daugavpils "Lokomotīves/Jaunības" junioru spīdveja komandas pakaļdzīšanos Polijas junioru komandu čempionāta ceturtdaļfināla 3. posmā, taču kopvērtējumā mūsējie savā grupā tik un tā ir līderi.

Mūsu junioriem sacensību sākums Bidgoščas mototrekā bija neveiksmīgs - Francis Gusts un Ričards Ansviesulis pirmajos divos braucienos gan atveda attiecīgi divus un trīs punktus, taču tad divreiz tikai pa vienam punktam Daniilam Kolodinskim, bet Ernestam Matjušonokam tehnisku problēmu dēļ divas reizes pēc kārtas vispār neizdevās startēt. Sākās pakaļdzīšanās un tā, iespējams, būtu beigusies sekmīgi, taču... Lietus draudi piepildījās, pa dienu ik pa laikam smidzināja, savukārt jau 13. un 14. brauciens ritēja lietū, bet pēc 14. brauciena sacensīnas tika nolemts pārtraukt, jo braukšana kļuva pārak bīstama. Vismaz puse braucienu bija aizvadīta un tāpēc rezultātus drīkstēja ieskaitīt - sanāca, ka Bidgoščas junioriem bija 26 punkti, bet mūsējiem 24 punkti. Trešie ar 18 punktiem Gožuvas komandas juniori, bet Vroclavas jaunie braucēji sakrāja 14 punktus.

"Lokomotīve/Jaunība" rindās Gusts atveda 10 punktus, Ansviesulim - 8 (vienā no braucieniem kritienu piedzīvoja Ričarda konkurents, izvairīties no sadursmes vairs nebija iespējams, taču papildus laiku sagatavoties atkārtotam braucienam tiesnesis nedeva un nācās palikt malā), Kolodinskim - 4 un Matjušonokam - 2 punkti (viens brauciens). Trešdien turpat Bidgoščā komandas tiksies vēlreiz.