Nikolajs Kokins: "Ir tikai divi jautājumi"

Nikolajs Kokins:

Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komanda atgriezās no treniņnometnes un pārbaudes mačiem Polijā. Tika izskatītas tuvākās rezerves un gandrīz visi jaunpienācēji. Var secināt, ka vismaz sezonas sākumā vezuma vilcēji būs tie, kas bija iepriekš, plus abi jaunpienācēji zviedri.

Trijos mačos "Loko" vienreiz uzvarēja un divreiz zaudēja, taču ne jau maču galaiznākumi bija galvenais. Svarīgāk bija iegūt braukšanas praksi sacensību apstākļos un pārbaudīt pamatsastāva tuvākās rezerves. Komandas galvenajam trenerim Nikolajam Kokinam pēc atgriešanās mājās ir tikai divi jautājumi.

"Jaunu atklājumu nav un vismaz sezonas sākumā negaidītu pavērsienu komandas sastāvā nebūs. Trīs pašmāju līderi plus leģionāri veidos komandas galveno spēku. Jautājumi ir tikai divi - kurš pirmajā mačā 12. aprīlī savā mototrekā ar Ostruvas komandu būs otrs juniors un kurš no leģionāriem paliek malā - Deniss Gizatuļins vai Jūnass Kīlmekorpi. Par Antonio Lindbeku jautājumu nav, tāpat arī par Fredriku Lindgrenu skaidrs, ka viņš būs sastāvā, kaut gan nevienā pārbaudes mačā nepiedalījās. Lindgrens piedāvāja atbraukt, taču viņam šajā laikā bija augsta līmeņa sacensības Anglijā, visās trijās viņš bija starp labākajiem un mums viņu arī nav jāpārbauda," secina Nikolajs Kokins. "Kīlmekorpi slimības dēļ aizvadīja tikai pāris braucienus pirmajā mačā Gņezno, savukārt Gizatuļins labi nobrauca pēdējā mačā Gdaņskā. Pēdējos treniņos jau mūsu mototrekā lemsim, kurš no abiem brauks pirmajā mačā. 8. aprīlī ieradīsies arī Lindgrens un Lindbeks, vienu no Lindgrena dzinējiem jau atvedām un nodosim to sagatavošanai Grigorija Lagutas mehāniķim, turklāt Fredriks atvedīs arī savus motociklus. Nav skaidrības arī par otru junioru - droši vien, ka tas atkal būs Ivans Plešakovs vai Jevgeņijs Kostigovs, taču pēdējos treniņos dosim iespēju sevi apliecināt arī pārējiem - lai cīnās par vietu sastāvā. Dāvim Kurmin un Denisam Zvoriginam tomēr vēl nav braukšanas pieredzes komandā, tādā līmenī un turklāt vēl svešos mototrekos. Savā mototrekā viņi kādu sezonas laikā varētu arī izkonkurēt, turklāt abi ir arī jaunāki par pārējiem."

Polijas Nice spīdveja līgas starts būs 6. aprīlī, taču "Loko" pirmo kārtu izlaiž (līgā ir 7 komandas un katrā kārtā viena ir brīva) un startēs 12. aprīlī ar maču pret Ostruvas komandu.

P.S. Maksims Bogdanovs, Andžejs Ļebedevs un Ķasts Puodžuks rīt Turoņas "Motoarena" trekā piedalīsies "Speedway Best Pairs Cup" pirmā posma sacensībās, kurās būs liela daļa no pasaules spīdveja elites ar pašreizējo pasaules čempionu Gregu Henkoku un bijušo trīskārtējo čempionu Nikiju Pedersenu; žēl, ka vakar Anglijā savainojumu guva 2012. gada pasaules čempions Kriss Holders.