Ļebedevs sekmē uzvaru un revanšējas Piščekam

Ļebedevs sekmē uzvaru un revanšējas Piščekam

Andžejs Ļebedevs atveda tikai 6 punktus piecos braucienos Dānijas spīdveja Superlīgas mačā "Holsted" komandas labā, taču pieci no šiem punktiem bija divos braucienos mača beigās un tie ļoti lielā mērā sekmēja uzvaru viesos pār "Grinstad" ar 43:41. Hostedas komanda šorez brauca bez sava līdera trīskārtējā pasaules čempiona Nikija Pedersena.

Mača sākums Andžejam bija pagalam neveiksmīgs - ceturtā vieta, trešā vieta un izstāšanās motocikla defekta dēļ. Toties mača beigās tieši Ļebedevs kļuva par vienu no galvenajiem varoņiem. Trīs braucienus pirms beigām (Dānijas Superlīgas mačos ir 14 braucieni) viesi zaudēja ar 31:35. Niklass Porsings un Ļebedevs 12. braucienā guva 5:1 uzvaru un panāca 36:36, bet jau nākamajā braucienā Ļebedevs (šoreiz viņš uzvarēja) ar Kasperu Līkki Nīlsenu uzvarēja ar 4:2 un izvirzīja viesus vadībā - 40:38. Abos šajos braucienos Andžejs pārspēja poli Kristianu Piščeku, revanšējotiem viņam par zaudējumu Latvijas atklātā čempionāta papildbraucienā par titulu junioru konkurencē un otro vietu apsolūtajā ieskaitē. Pēdējā braucienā Dāvids Lampards un Porsings atveda neizšķirtu 3:3, kas deva viesiem uzvaru ar 43:41.

Turnīra tabulā Holstedas komanda ar 12 punktiem 10 mačos pacfēlās uz 4. vietu. Tikpat punktu ir arī "Region Verde" komandai, pa 15 punktiem - "Munkebo" un "Esbjerg", bet 16 punktu - "Flelsted" spīdvejistiem. Savukārt tikai par diviem punktiem atpaliek "Holstebro" komanda. Pirmās četras komandas no astoņām pēc regulārā čempionāta iekļūs superfinālā jeb finālčetriniekā, kur četru komandu mačā arī noskaidros čempionu.