"Loko" juniori otrie Grudzjoncā

Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komandas juniori šosezon debitē Polijas junioru līgā un otrās sacensības tajā viņi aizvadīja daudz pārliecinošāk nekā pirmās. Četru komandu sacensībās Grudzjoncā mūsu juniorun kvartets pārliecinoši ieņēma otro vietu.

Debijas sacensībās Čenstohovā mūsu spīdveja juniori ieguva tikai 13 punktus, bet otrdien Grudzjoncā, sacenšoties ar tām pašām komandām mīnus Čenstohova (pavisam piedalās 19 komandas, kas ir sadalītas četrās grupās, mūsu grupā ir 5 komandas un tāpēc katrā kārtā viena no tām nepiedalās), vinu rēķinā jau bija 33 punkti. Skaidrs, ka komandu spēks ir atšķirīgs un mainīgs, jo komandu treneri ne vienmēr piesaka tikai labākos juniorus, ļaudami gūt pieredzi arī rezervistiem, taču pirmām kārtām jau daudz pārliecinošāk brauca mūsu jaunie spīdvejisti paši (turklāt savainojuma dēļ šosezon vairs nestartēs viens no pašreiz m;ūsu labākajiem braucējiem, tikai 16 gadus vecais Artjoms Trofimovs).

Grudzjoncas komanda, kuru šoreiz pārstāvēja tikai trīs braucēji, ieguva 37 punktus, bet "Lokomotīves" junioriem - 33 punkti. Visvairāk - 11 punktu - "Loko" rindās atveda Jevgeņijs Kostigovs, 10 punktu - Dāvim Kurmim, 8 - Denisam Zvoriginam un 4 - Oļegam Mihailovam. Aiz mums ar 25 punktiem palika Gdaņskas komanda un ar 23 punktiem - Toruņas spīdvejisti. Jāpiebilst, ka Grudzjoncas un Toruņas juniori pārstāv Polijas Ekstralīgas komandas.

Nākamais sacensību posms mūsējiem būs 9. augustā Toruņā.