2018.gada Polijas NICE līga

  • 1. tūre: 07.04-08.04.2018
    • 08.08 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arge Speedway Wanda
    • 08.04 Car Gwarant Start Gniezno - SK Lokomotiv Daugavpils
    • 07.04 ROW Rybnik - Euro Finannce Polonia Piła
    • 08.04 Speed Car Motor Lublin - KŻ Orzeł Łódź
  • 2. tūre: 14.04-15.04.2018
    • 14.04 Euro Finannce Polonia Piła - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    • 15.04 SK Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik
      47:42
    • 15.04 Speed Car Motor Lublin - Car Gwarant Start Gniezno
    • 15.04 Arge Speedway Wanda - KŻ Orzeł Łódź
  • 3. tūre: 21.04-22.04.2018
    • 22.04 ROW Rybnik - KŻ Orzeł Łódź
    • 21.04 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Speed Car Motor Lublin
    • 22.04 SK Lokomotiv Daugavpils - Arge Speedway Wanda
    • 22.04 Car Gwarant Start Gniezno - Euro Finannce Polonia Piła
  • 4. tūre: 28.04-29.04.2018
    • 29.04 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - KŻ Orzeł Łódź
    • 29.04 Arge Speedway Wanda - Car Gwarant Start Gniezno
    • 27.04 Speed Car Motor Lublin - ROW Rybnik
    • 22.07 Euro Finannce Polonia Piła - SK Lokomotiv Daugavpils
  • 5. tūre: 05.05-06.05.2018
    • 06.05 Arge Speedway Wanda - Euro Finannce Polonia Piła
    • 06.05 ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    • 06.05 Car Gwarant Start Gniezno - KŻ Orzeł Łódź
    • 06.05 SK Lokomotiv Daugavpils - Speed Car Motor Lublin
  • 6. tūre: 19.05-20.05.2018
    • 20.05 ROW Rybnik - Car Gwarant Start Gniezno
    • 18.05 Euro Finannce Polonia Piła - KŻ Orzeł Łódź
    • 20.05 Speed Car Motor Lublin - Arge Speedway Wanda
    • 20.05 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - SK Lokomotiv Daugavpils
  • 7. tūre: 26.05-27.05.2018
    • 26.05 SK Lokomotiv Daugavpils - KŻ Orzeł Łódź
      51:39
    • 27.05 Car Gwarant Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    • 27.05 Euro Finannce Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin
    • 15.07 Arge Speedway Wanda - ROW Rybnik
  • 8. tūre: 09.06-10.06.2018
    • 10.06 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Car Gwarant Start Gniezno
    • 10.06 ROW Rybnik - Arge Speedway Wanda
    • 10.06 Speed Car Motor Lublin - Euro Finannce Polonia Piła
    • 30.07 KŻ Orzeł Łódź - SK Lokomotiv Daugavpils
  • 9. tūre: 16.06-17.06.2018
    • 16.06 Car Gwarant Start Gniezno - ROW Rybnik
    • 17.06 Arge Speedway Wanda - Speed Car Motor Lublin
    • 17.06 SK Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    • 17.08 KŻ Orzeł Łódź - Euro Finannce Polonia Piła
  • 10. tūre: 30.06-01.07.2018
    • 01.07 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik
    • 10.08 KŻ Orzeł Łódź - Car Gwarant Start Gniezno
    • 01.07 Speed Car Motor Lublin - SK Lokomotiv Daugavpils
    • 01.07 Euro Finannce Polonia Piła - Arge Speedway Wanda
  • 11. tūre: 28.07-29.07.2018
    • 29.07 Car Gwarant Start Gniezno - Arge Speedway Wanda
    • 24.06 ROW Rybnik - Speed Car Motor Lublin
    • 29.07 SK Lokomotiv Daugavpils - Euro Finannce Polonia Piła
    • 28.08 KŻ Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  • 12. tūre: 11.08-12.08.2018
    • 12.08 Arge Speedway Wanda - SK Lokomotiv Daugavpils
    • 11.08 KŻ Orzeł Łódź - ROW Rybnik
    • 12.08 Speed Car Motor Lublin - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    • 12.08 Euro Finannce Polonia Piła - Car Gwarant Start Gniezno
  • 13. tūre: 18.08-19.08.2018
    • 19.08 Car Gwarant Start Gniezno - Speed Car Motor Lublin
    • 19.08 ROW Rybnik - SK Lokomotiv Daugavpils
    • 19.08 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Euro Finannce Polonia Piła
    • 19.08 KŻ Orzeł Łódź - Arge Speedway Wanda
  • 14. tūre: 25.08-26.08.2018
    • 30.08 KŻ Orzeł Łódź - Speed Car Motor Lublin
    • 24.08 SK Lokomotiv Daugavpils - Car Gwarant Start Gniezno
    • 26.08 Euro Finannce Polonia Piła - ROW Rybnik
    • 29.08 Arge Speedway Wanda - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  • 15. tūre: полуфинал 02.09.2018
    • 31.08 SK Lokomotiv Daugavpils - Speed Car Motor Lublin
    • 02.09 Car Gwarant Start Gniezno - ROW Rybnik
  • 16. tūre: полуфинал 09.09.2018
    • 09.09 ROW Rybnik - Car Gwarant Start Gniezno
    • 08.09 Speed Car Motor Lublin - SK Lokomotiv Daugavpils