2020.gada Polijas eWinner 1. līga

  • 1. tūre: 11.07/12.07.2020
    • 11.07 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów
    • 11.07 eWinner Apator Toruń - CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
    • 12.07 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
    • 12.07 KŻ Orzeł Łódź - SK Lokomotiv Daugavpils
  • 2. tūre: 18.07/19.07.2020
    • 19.07 Unia Tarnów - eWinner Apator Toruń
    • 18.07 CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
    • 18.07 Abramczyk Polonia Bydgoszcz - KŻ Orzeł Łódź
    • 18.07 SK Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  • 3. tūre: 25.07/26.07.2020
    • 26.07 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - SK Lokomotiv Daugavpils
    • 25.07 eWinner Apator Toruń - KŻ Orzeł Łódź
    • 25.07 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
    • 25.07 Unia Tarnów - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
  • 4. tūre: 01.08/02.08.2020
    • 01.08 Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    • 01.08 KŻ Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
    • 01.08 CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno - Unia Tarnów
    • 02.08 SK Lokomotiv Daugavpils - eWinner Apator Toruń
  • 5. tūre: 03.08/06.08.2020
    • 06.08 Unia Tarnów - SK Lokomotiv Daugavpils
    • 06.08 eWinner Apator Toruń - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
    • 04.08 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - KŻ Orzeł Łódź
    • 04.08 Abramczyk Polonia Bydgoszcz - CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
  • 6. tūre: 08.08/09.08.2020
    • 09.08 SK Lokomotiv Daugavpils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
    • 08.08 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Unia Tarnów
    • 08.08 eWinner Apator Toruń - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    • 08.08 KŻ Orzeł Łódź - CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
  • 7. tūre: 15.08/16.08.2020
    • 17.08 Abramczyk Polonia Bydgoszcz - eWinner Apator Toruń
    • 15.08 CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno - SK Lokomotiv Daugavpils
    • 15.08 Unia Tarnów - KŻ Orzeł Łódź
    • 16.08 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
  • 8. tūre: 22.08/23.08.2020
    • KŻ Orzeł Łódź - Unia Tarnów
    • Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    • 24.08 SK Lokomotiv Daugavpils - CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
    • 23.08 eWinner Apator Toruń - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
  • 9. tūre: 29.08/30.08.2020
    • Unia Tarnów - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
    • Abramczyk Polonia Bydgoszcz - SK Lokomotiv Daugavpils
    • CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno - KŻ Orzeł Łódź
    • Zdunek Wybrzeże Gdańsk - eWinner Apator Toruń
  • 10. tūre: 05.09/06.09.2020
    • KŻ Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    • Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - eWinner Apator Toruń
    • CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
    • SK Lokomotiv Daugavpils - Unia Tarnów
  • 11. tūre: 12.09/13.09.2020
    • Unia Tarnów - CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
    • eWinner Apator Toruń - SK Lokomotiv Daugavpils
    • Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - KŻ Orzeł Łódź
    • Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
  • 12. tūre: 19.09/20.09.2020
    • KŻ Orzeł Łódź - eWinner Apator Toruń
    • Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów
    • CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    • SK Lokomotiv Daugavpils - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
  • 13. tūre: 26.09/27.09.2020
    • KŻ Orzeł Łódź - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
    • eWinner Apator Toruń - Unia Tarnów
    • Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
    • Zdunek Wybrzeże Gdańsk - SK Lokomotiv Daugavpils
  • 14. tūre: 03.10/04.10.2020
    • Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    • Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
    • CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno - eWinner Apator Toruń
    • SK Lokomotiv Daugavpils - KŻ Orzeł Łódź