2021.gada Polijas 2. līga

  • 1. tūre:
    • 29.05 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - Trans MF Landshut Devils
    • 30.05 SpecHouse PSŻ Poznań - 7R Stolaro Stal Rzeszów
    • 30.05 OK Bedmet Kolejarz Opole - Optibet Lokomotiv Daugavpils
  • 2. tūre:
    • 05.06 MSC Wölfe Wittstock - SpecHouse PSŻ Poznań
    • 06.06 7R Stolaro Stal Rzeszów - OK Bedmet Kolejarz Opole
      0:40
    • 25.07 Optibet Lokomotiv Daugavpils - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
  • 3. tūre:
    • 13.06 OK Bedmet Kolejarz Opole - MSC Wölfe Wittstock
    • 23.07 Trans MF Landshut Devils - Optibet Lokomotiv Daugavpils
    • 16.05 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - 7R Stolaro Stal Rzeszów
  • 4. tūre:
    • 19.06 MSC Wölfe Wittstock - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
    • 20.06 SpecHouse PSŻ Poznań - OK Bedmet Kolejarz Opole
    • 20.06 7R Stolaro Stal Rzeszów - Trans MF Landshut Devils
  • 5. tūre:
    • 26.06 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - SpecHouse PSŻ Poznań
    • 18.07 Optibet Lokomotiv Daugavpils - 7R Stolaro Stal Rzeszów
    • 27.06 Trans MF Landshut Devils - MSC Wölfe Wittstock
  • 6. tūre:
    • 10.07 MSC Wölfe Wittstock - Optibet Lokomotiv Daugavpils
    • 08.08 SpecHouse PSŻ Poznań - Trans MF Landshut Devils
    • 03.07 OK Bedmet Kolejarz Opole - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
  • 7. tūre:
    • 03.07 7R Stolaro Stal Rzeszów - MSC Wölfe Wittstock
    • 04.07 Optibet Lokomotiv Daugavpils - SpecHouse PSŻ Poznań
    • 21.05 Trans MF Landshut Devils - OK Bedmet Kolejarz Opole
  • 8. tūre:
    • 10.07 MSC Wölfe Wittstock - 7R Stolaro Stal Rzeszów
    • 11.07 OK Bedmet Kolejarz Opole - Trans MF Landshut Devils
    • 11.07 SpecHouse PSŻ Poznań - Optibet Lokomotiv Daugavpils
  • 9. tūre:
    • 16.07 Optibet Lokomotiv Daugavpils - MSC Wölfe Wittstock
    • 18.07 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - OK Bedmet Kolejarz Opole
    • 17.07 Trans MF Landshut Devils - SpecHouse PSŻ Poznań
  • 10. tūre:
    • 28.07 7R Stolaro Stal Rzeszów - Optibet Lokomotiv Daugavpils
    • 30.07 MSC Wölfe Wittstock - Trans MF Landshut Devils
    • 23.05 SpecHouse PSŻ Poznań - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
  • 11. tūre:
    • 31.07 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - MSC Wölfe Wittstock
    • 13.06 Trans MF Landshut Devils - 7R Stolaro Stal Rzeszów
    • 15.05 OK Bedmet Kolejarz Opole - SpecHouse PSŻ Poznań
  • 12. tūre:
    • 07.08 MSC Wölfe Wittstock - OK Bedmet Kolejarz Opole
    • 08.08 7R Stolaro Stal Rzeszów - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
    • 08.05 Optibet Lokomotiv Daugavpils - Trans MF Landshut Devils
  • 13. tūre:
    • 13.08 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - Optibet Lokomotiv Daugavpils
    • 14.08 OK Bedmet Kolejarz Opole - 7R Stolaro Stal Rzeszów
    • 15.08 SpecHouse PSŻ Poznań - MSC Wölfe Wittstock
  • 14. tūre:
    • 21.08 7R Stolaro Stal Rzeszów - SpecHouse PSŻ Poznań
    • 22.08 Trans MF Landshut Devils - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
    • 22.08 Optibet Lokomotiv Daugavpils - OK Bedmet Kolejarz Opole