-
DatumsSacīksteNorises vieta
-
31.03Unia Tarnów ŻSSA - SK Lokomotiv Daugavpils
polijas līga, 46:44
Tarnów -
14.04SK Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
polijas līga, 51:38
Daugavpils -
18.04Nice Cup (I round)
2. vieta
Tarnow -
20.04Baltic Speedway League
Jaunība (1. vieta)
Daugavpils -
27.04Individual Speedway Euro Championship QR 2
Olegs Mihailovs (11. vieta)
Poznan, Poland -
27.04Individual Speedway Euro Championship QR 1
Arjoms Trofimovs (12. vieta)
Goričan, Croatia -
28.04Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - SK Lokomotiv Daugavpils
polijas līga, 50:40
Ostrów Wlkp. -
01.05Individual Speedway Euro Championship QR 4
Ķasts Puodžuks (8. vieta)
Krsko, Slovenia -
02.05Individual Speedway Euro Championship QR 3
Andžejs Ļebedevs (2. vieta)
Rovno, Ukrane -
05.05SK Lokomotiv Daugavpils - KS ROW Rybnik SA
polijas līga, 37:53
Daugavpils -
07.05DMPJ (1 round)
2. vieta
Lublin -
08.05DMPJ (2 round)
3. vieta
Lublin -
11.05Speedway of Nations Race Off 2
6. vieta
Manchester, GB -
12.05KŻ Orzeł Łódź - SK Lokomotiv Daugavpils
polijas līga, 57:33
Łódź -
25.05Individual Speedway Euro Championship Challenge
Andžejs Ļebedevs (14. vieta
Nagyhalasz, Hungary -
25.05FIM Speedway U21 World Championship QR3
Olegs Mihailovs (7. vieta), Dāvis Kurmis (8. vieta)
Kraków, PL -
25.05FIM Speedway U21 World Championship QR1
Artjoms Trofimovs (6. vieta)
Pardubice, CZ -
26.05SK Lokomotiv Daugavpils - CAR GWARANT Start Gniezno
polijas līga, 42:48
Daugavpils -
30.05DMPJ (3 round)
2. vieta
Częstochowie -
30.05Nice Cup (II round)
2. vieta
Łódź -
01.06European U21 Team Speedway Championship (SF 2)
2. vieta
Glumso, Denmark -
02.06CAR GWARANT Start Gniezno - SK Lokomotiv Daugavpils
polijas līga, 51:39
Gniezno -
03.06DMPJ (8 round)
1. vieta
Lublin -
04.06DMPJ (7 round)
3. vieta
Lublin -
08.06FIM Speedway Grand Prix World Championship QR2
A.Ļebedevs (5.vieta), O.Mihailovs (12.vieta)
Žarnovica, SK -
09.06SK Lokomotiv Daugavpils - KŻ Orzeł Łódź
polijas līga, 44:34
Daugavpils -
10.06FIM Speedway Grand Prix World Championship QR4
Ričards Ansviesulis (16. vieta)
Abensberg, DE -
14.06KS ROW Rybnik SA - SK Lokomotiv Daugavpils
polijas līga, 54:36
Rybnik -
17.06DMPJ (4 round)
2. vieta
Tarnow -
18.06DMPJ (9 round)
3. vieta
Częstochowa -
19.06DMPJ (10 round)
2. vieta
Krakow -
22.06European U19 Speedway Pairs Cup
2. vieta
Plzeň -
23.06SK Lokomotiv Daugavpils - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
55:35
Daugavpils -
24.06DMPJ (5 round)
2. vieta
Krosno -
25.06DMPJ (11 round)
4. vieta
Krosno -
26.06DMPJ (12 round)
4. vieta
Tarnów -
29.06FIM Team Speedway U21 World Championship SF1
2. vieta
Daugavpils -
30.06Zdunek Wybrzeże Gdańsk - SK Lokomotiv Daugavpils
47:43
Gdańsk -
04.07DMPJ (4 round)
4. vieta
Kraków -
06.07Individual U21 Speedway Championship QR 1
O.Mihailovs (8.vieta), E.Matjušonoks (14.vieta)
Gdańsk -
06.07Individual U21 Speedway Championship QR 2
A.Trofimovs (3.vieta), D.Kolodinskijs (5. vieta)
Nagyhalász -
06.07Individual U21 Speedway Championship QR 1Gdańsk
-
16.07DMPJ (półfinał, group A, 1 round)
7. vieta
Gorzów -
17.07DMPJ (półfinał, group A, 2 round)
5.-6. vieta
Gorzów -
23.07DMPJ (półfinał, group A, 3 round)
5.-6. vieta
Leszno -
24.07DMPJ (półfinał, group A, 4 round)
6. vieta
Leszno -
04.08SK Lokomotiv Daugavpils - Unia Tarnów ŻSSA
polijas līga, 18:00
Daugavpils -
09.08EUROPEAN U19 INDIVIDUAL SPEEDWAY CUP - SEMI-FINAL 1
Daniils Kolodinskijs
Pardubice -
09.08EUROPEAN U19 INDIVIDUAL SPEEDWAY CUP - SEMI-FINAL 2
Ernests Matjušonoks
Güstrow -
18.08Latvijas Atklātais ČempionātsDaugavpils
-
29.08EUROPEAN PAIRS SPEEDWAY CHAMPIONSHIP - FINAL
A.Ļebedevs, O.Mihailovs
Balakovo -
31.08European U21 Individual Speedway Championship Final
A.Trofimovs, D.Kolodinskijs
Rivne