-
DatumsSacīksteNorises vieta
-
04.07Baltic Speedway LeagueDaugavpils
-
05.07Открытый Чемпионат Латвии 2020Daugavpils
-
12.07KŻ Orzeł Łódź - SK Lokomotiv Daugavpils
57:33
Łódź -
18.07SK Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
40:50
Daugavpils -
23.07Nice Cup (II round)
Ansviesulis (3. vieta), Matjušonoks (17. vieta)
Bydgoszcz, Poland -
26.07Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - SK Lokomotiv Daugavpils
49:41
Ostrów Wlkp. -
30.07Nice Cup (III round)
Gusts(1. vieta), Ansviesulis
Ostrów Wielkopolski -
02.08SK Lokomotiv Daugavpils - eWinner Apator Toruń
39:51
Daugavpils -
06.08Unia Tarnów - SK Lokomotiv Daugavpils
49:41
Tarnów -
09.08SK Lokomotiv Daugavpils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
60:30
Daugavpils -
14.08EUROPEAN UNDER 19 INDIVIDUAL SPEEDWAY CUP, Qualifying Round
Ansviesulis (6.vieta), Matjušonoks (1.vieta)
Pardubice, CZ -
15.08FIM TEAM SPEEDWAY U21 WORLD CHAMPIONSHIP (Qualifying Round)
1. vieta
Pardubice -
16.08EUROPEAN UNDER 19 INDIVIDUAL SPEEDWAY CUP, Final
Gusts (15. vieta), Matjušonoks (8. vieta), Ansviesulis (6. vieta)
Zarnovica, SVK -
16.08CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno - SK Lokomotiv Daugavpils
48:31
Gniezno -
20.08DMPJ (2 round)
1.vieta
Rybnik -
22.08Speedway Grand Prix - Qualification FINAL
J.Kostigovs (10. vieta)
Gorican -
24.08SK Lokomotiv Daugavpils - CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
50:39
Daugavpils -
29.08European U21 Team Speedway Championship FINAL
3.vieta
Łódź -
05.09FIM TEAM SPEEDWAY U21 WORLD CHAMPIONSHIP (Final)
4. vieta
Outrup, Denmark -
10.09Abramczyk Polonia Bydgoszcz - SK Lokomotiv Daugavpils
46:44
Bydgoszcz -
11.09DMPJ (3 round)
1. vieta
Tarnów -
12.09eWinner Apator Toruń - SK Lokomotiv Daugavpils
54:36
Toruń -
15.09DMPJ (4 round)
1.vieta
Lublin -
18.09SK Lokomotiv Daugavpils - Unia Tarnów
44:46
Daugavpils -
19.09SK Lokomotiv Daugavpils - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
43:47
Daugavpils -
21.09Nice Cup (V round)
Ansviesulis (1.vieta), Pilacs (20.vieta)
Grudziądz -
24.09DMPJ (1 round)
1.vieta
Lublin -
26.09European U19 Speedway Pairs Cup Final
2. vieta
Güstrow -
27.09Zdunek Wybrzeże Gdańsk - SK Lokomotiv Daugavpils
50:39
Gdańsk -
01.10DMPJ Final
3. vieta
Zielona Góra -
02.10FIM Speedway U21 World Championship (FINAL)
Oļegs Mihailovs, 3. vieta
Pardubice -
04.10SK Lokomotiv Daugavpils - KŻ Orzeł Łódź
47:43
Daugavpils -
08.10Nice Cup (VI round)
atcelts
Krosno -
12.10Nice Cup (IV round) - Memoriał Władysława Pietrzaka
atcelts
Łódź -
17.10European Pairs Speedway Championship Final
2. vieta
Terenzano -
20.10Nice Cup (I round)
Ansviesulis (5.vieta)
Toruń